Výsledky 2018/2019

Přehled utkání okresního přeboru mužů – OFS Blansko - 2018/2019
Muži - II. třída

FK-muži Kontakty družstvo mužů:

Aleš Manoušek st. - trenér - tel. 728 523 212
Jiří Němec – vedoucí mužstva - tel. 775 170 869
Jakub Hoffman - člen realizačního týmu - tel. 606 794 167
kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
podzim
2. kolo FK Adamov Vysoč./Šoš. B 12.08. 17:00 3:0 (2:0)
Šubrt, Vintr, Knies
3. kolo Doubravice FK Adamov 19.08. 17:00 2:3 (0:1)
Vintr 2, Flachs
4. kolo FK Adamov Bořitov 26.08. 17:00 1:5 (1:4)
Dudík
5. kolo Letovice FK Adamov 02.09. 17:00 2:0 (1:0)
6. kolo FK Adamov Skalice 09.09. 16:30 2:2 (1:0)
Matuška, Dáňa
7. kolo Olomučany FK Adamov 16.09. 16:00 3:0 (1:0)
8. kolo Sloup FK Adamov 23.09. 15:30 4:1 (3:0)
Vintr
9. kolo FK Adamov Boskovice B 30.09. 15:00
10. kolo Rudice FK Adamov 06.10. 15:00
11. kolo FK Adamov Drnovice 14.10. 15:00
12. kolo Ráječko B FK Adamov 20.10. 14:30
13. kolo FK Adamov Olešnice 28.10. 14:00
1. kolo Jedovnice FK Adamov 03.11. 14:00
14. kolo FK Adamov Jedovnice 10.11. 13:30

Přehled utkání Starší přípravky (5+1) - II. třída, okres Blansko - 2018/2019

přípravka starší Kontakty družstvo starší přípravky:

Trenér - Skoumal Jiří, tel. 739 406 055
Asistent trenéra - Petr Cink
Vedoucí družstva - Radek Trunda

turnaj Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
podzim
1. Cetkovice FK Adamov 03. 09. 16:30 2 : 21 (0 : 12)
Polzer 6, Janoušek 3, Cinkl 3, Brom 3, Skoumal 2, Volejník 2, Dvořáček 2
1. Knínice FK Adamov 03. 09. 17:45 0 : 16 (0 : 5)
Janoušek 4, Dvořáček 2, Cinkl 2, Skoumal 2, Volejník 2, Polzer 2, Papiž, Brom
2. Doubravice FK Adamov 08. 09. 10:00 2:23 (2:12)
Skoumal 8, Cinkl 5, Volejník 4, Papiž 3, Janoušek 2, Šebek
2. Benešov/Koř. FK Adamov 08. 09. 11:15 4:19 (2:10)
Janoušek 6, Papiž 4, Volejník 3, Skoumal 3, Cinkl 2, Šebek
3. FK Adamov Vysočany/Šoš. 12. 09. 16:30 22:2 (10:1)
Polzer 7, Janoušek 4, Skoumal 4, Cinkl 3, Dvořáček 2, Brom 2
3. FK Adamov FK Vys./Šoš. 12. 09. 18:00 9:2 (4:2)
Janoušek 2, Cinkl 2, Polzer 2, Skoumal, Dvořáček, Volejník
4. Letovice FK Adamov 15. 09. 10:00 15:6 (9:0)
Cinkl 3, Skoumal 2, Janoušek
4. Svitávka FK Adamov 15. 09. 11:30 6:6 (5:3)
Polzer 3, Janoušek 2, Cinkl
5. FK Adamov Olomučany 19. 09. 17:00 6:3 (2:3)
Polzer 2, Janoušek 2, Cinkl, Skoumal
6. FK Adamov Černá Hora 22. 09. 10:00 6:3 (3:1)
Janoušek 4, Volejník, Brom
6. FK Adamov Lažany 22. 09. 11:00 16:4 (7:2)
Brom 6, Janoušek 5, Polzer 3, Volejník 2
7. Rájec FK Adamov 26. 09. 16:00
7. Ráječko FK Adamov 26. 09. 17:15
8. FK Adamov Boskovice A 01. 10. 16:30
8. FK Adamov Boskovice B 01. 10. 17:45
9. Jedovnice A FK Adamov 06. 10. 13:00
9. Jedovnice B FK Adamov 06. 10. 14:15
10. FK Adamov Blansko A 14. 10. 10:00
10. FK Adamov Blansko B 14. 10. 11:00
11. Žijeme hrou A FK Adamov 20. 10. 10:00
11. Žijeme hrou B FK Adamov 20. 10. 11:15
12. FK Adamov Opatovice A 28. 10. 09:00
12. FK Adamov Opatovice B 28. 10. 10.30



Sdílet článek