Výsledky 2018/2019

Přehled utkání okresního přeboru mužů – OFS Blansko - 2018/2019
Muži - II. třída

FK-muži Kontakty družstvo mužů:

Aleš Manoušek st. - trenér - tel. 728 523 212
Dušan Hloušek – vedoucí mužstva - tel. 734 527 021
Jiří Němec - člen realizačního týmu - tel. 775 170 869
kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
podzim
2. kolo FK Adamov Vysoč./Šoš. B 12.08. 17:00 3:0 (2:0)
Šubrt, Vintr, Knies
3. kolo Doubravice FK Adamov 19.08. 17:00 2:3 (0:1)
Vintr 2, Flachs
4. kolo FK Adamov Bořitov 26.08. 17:00 1:5 (1:4)
Dudík
5. kolo Letovice FK Adamov 02.09. 17:00 2:0 (1:0)
6. kolo FK Adamov Skalice 09.09. 16:30 2:2 (1:0)
Matuška, Dáňa
7. kolo Olomučany FK Adamov 16.09. 16:00 3:0 (1:0)
8. kolo Sloup FK Adamov 23.09. 15:30 4:1 (3:0)
Vintr
9. kolo FK Adamov Boskovice B 30.09. 15:00 2:1 (1:1)
Vintr, Dudík
10. kolo Rudice FK Adamov 06.10. 15:00 2:0 (0:0)
11. kolo FK Adamov Drnovice 14.10. 15:00 1:1 (1:1)
Dáňa
12. kolo Ráječko B FK Adamov 20.10. 14:30 4:0 (1:0)
13. kolo FK Adamov Olešnice 28.10. 14:00 4:1 (2:1)
Dudík 2, Flachs, Němec F.
1. kolo Jedovnice FK Adamov 03.11. 14:00 5:0 (3:0)
14. kolo FK Adamov Jedovnice 10.11. 13:30 1:2 (0:1)
Matuška

Tabulka po podzimní části soutěžního ročníku 2018/2019:

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Jedovnice 14 9 3 2 43 : 24 30
2. Rudice 14 10 0 4 33 : 14 30
3. Boskovice B 14 9 1 4 55 : 26 28
4. Olomučany 14 8 3 3 32 : 20 27
5. Ráječko B 14 7 2 5 36 : 22 23
6. Skalice 14 6 3 5 32 : 26 21
7. Bořitov 14 5 3 6 35 : 29 18
8. Letovice 14 5 3 6 29 : 34 18
9. Olešnice 14 5 3 6 26 : 37 18
10. Doubravice 14 5 2 7 19 : 28 17
11. Drnovice 14 4 3 7 26 : 34 15
12. FK Adamov 14 4 2 8 18 : 34 14
13. Vys./Šošůvka B 14 4 0 10 25 : 59 12
14. Sloup 14 2 2 10 21 : 43 8

Přehled utkání Starší přípravky (5+1) - II. třída, okres Blansko - 2018/2019

přípravka starší Kontakty družstvo starší přípravky:

Trenér - Skoumal Jiří, tel. 739 406 055
Asistent trenéra - Petr Cink
Vedoucí družstva - Radek Trunda

turnaj Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
podzim
1. Cetkovice FK Adamov 03. 09. 16:30 2 : 21 (0 : 12)
Polzer 6, Janoušek 3, Cinkl 3, Brom 3, Skoumal 2, Volejník 2, Dvořáček 2
1. Knínice FK Adamov 03. 09. 17:45 0 : 16 (0 : 5)
Janoušek 4, Dvořáček 2, Cinkl 2, Skoumal 2, Volejník 2, Polzer 2, Papiž, Brom
2. Doubravice FK Adamov 08. 09. 10:00 2:23 (2:12)
Skoumal 8, Cinkl 5, Volejník 4, Papiž 3, Janoušek 2, Šebek
2. Benešov/Koř. FK Adamov 08. 09. 11:15 4:19 (2:10)
Janoušek 6, Papiž 4, Volejník 3, Skoumal 3, Cinkl 2, Šebek
3. FK Adamov Vysočany/Šoš. 12. 09. 16:30 22:2 (10:1)
Polzer 7, Janoušek 4, Skoumal 4, Cinkl 3, Dvořáček 2, Brom 2
3. FK Adamov FK Vys./Šoš. 12. 09. 18:00 9:2 (4:2)
Janoušek 2, Cinkl 2, Polzer 2, Skoumal, Dvořáček, Volejník
4. Letovice FK Adamov 15. 09. 10:00 15:6 (9:0)
Cinkl 3, Skoumal 2, Janoušek
4. Svitávka FK Adamov 15. 09. 11:30 6:6 (5:3)
Polzer 3, Janoušek 2, Cinkl
5. FK Adamov Olomučany 19. 09. 17:00 6:3 (2:3)
Polzer 2, Janoušek 2, Cinkl, Skoumal
6. FK Adamov Černá Hora 22. 09. 10:00 6:3 (3:1)
Janoušek 4, Volejník, Brom
6. FK Adamov Lažany 22. 09. 11:00 16:4 (7:2)
Brom 6, Janoušek 5, Polzer 3, Volejník 2
7. Rájec FK Adamov 26. 09. 16:00 1:15 (0:6)
Brom 5, Polzer 3, Skoumal 3, Volejník 2, Cinkl 2
7. Ráječko FK Adamov 26. 09. 17:15 6:10 (3:7)
Brom 4, Dvořáček 3, Cinkl 2, Polzer
8. FK Adamov Boskovice A 01. 10. 16:30 6:9 (3:5)
Polzer 3, Janoušek, Skoumal, Cinkl
8. FK Adamov Boskovice B 01. 10. 17:45 13:2 (7:1)
Polzer 5, Janoušek 4, Dvořáček, Cinkl, Skoumal, Papiž
9. Jedovnice A FK Adamov 06. 10. 13:00 3:6 (1:3)
Janoušek 2, Dvořáček 2, Cinkl, Polzer
9. Jedovnice B FK Adamov 06. 10. 14:15 3:4 (3:1)
Polzer 2, Cinkl, Janoušek
10. FK Adamov Blansko A 14. 10. 10:00 5:5 (2:3)
Brom 2, Polzer, Cinkl, Janoušek
10. FK Adamov Blansko B 14. 10. 11:00 17:3 (7:0)
Polzer 7, Janoušek 4, Cinkl 4, Brom, Dvořáček
11. Žijeme hrou A FK Adamov 20. 10. 10:00 6:7 (3:3)
Polzer 3, Cinkl 2, Volejník, Janoušek
11. Žijeme hrou B FK Adamov 20. 10. 11:15 2:11 (0:5)
Brom 6, Janoušek 2, Papiž, Cinkl, Dvořáček
12. FK Adamov Opatovice A 28. 10. 09:00 5:2 (3:0)
Janoušek, Dvořáček, Cinkl, Brom, Šebek
12. FK Adamov Opatovice B 28. 10. 10.30 5:1 (1:0)
Polzer, Mihok, Skoumal, Volejník, Papiž

Tabulka po podzimní části soutěžního ročníku 2018/2019:

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Letovice A 23 23 0 0 440 : 48 69
2. Žijeme hrou A 23 20 1 2 156 : 75 61
3. Boskovice A 23 20 0 3 308 : 94 60
4. FK Adamov 23 19 2 2 254 : 86 59
5. Blansko A 23 18 2 3 262 : 88 56
6. Svitávka 23 17 3 3 265 : 90 54
7. Jedovnice B 23 15 2 6 155 : 100 47
8. Černá Hora 23 15 0 8 160 : 117 45
9. Ráječko 23 14 2 7 312 : 156 44
10. Jedovnice A 23 13 1 9 158 : 134 40
11. Lažany 23 13 0 10 150 : 155 39
12. Boskovice B 23 11 1 11 142 : 179 34
13. Olomučany 23 11 0 12 130 : 165 33
14. Knínice 23 10 1 12 127 : 136 31
15. Blansko B 23 9 1 13 151 : 150 28
16. Rájec-Jestřebí 23 6 2 15 128 : 235 20
17. Vysočany/Šošůvka 23 6 1 16 98 : 148 19
18. Benešov/Kořenec 23 6 0 17 126 : 278 18
19. Opatovice A 23 5 2 16 92 : 166 17
20. Žijeme hrou B 23 5 0 18 92 : 180 15
21. Cetkovice 23 3 0 20 81 : 277 9
22. Šošůvka/Vysočany 23 2 2 19 73 : 284 8
23. Opatovice B 23 2 1 20 64 : 336 7
24. Doubravice 23 1 0 22 53 : 300 3



Sdílet článek