Sportovec 2016

Letos poprvé se Kynologický klub Adamov zúčastnil ankety SPORTOVEC 2016 v rámci města Adamova. K našemu překvapení ve veřejné anketě zvítězila naše členka Zuzana Jakubcová.

Zuzana Jakubcová se svým psem belgickým ovčákem Aerosmithem závodí v dogdancingu (tanec se psem) a v roce 2016 se na Mistrovství České republiky umístila na krásném 12. místě. Se svým druhým psem dvouletou border kolií Kerrou se v minulém roce zúčastnila sedmi závodů v poslušnosti, z toho 4x zvítězila na 1. místě a 3x byla na stupních vítězů.
Díky aktivním členům našeho klubu, kteří se snaží se svými psy cvičit a chodit na zkoušky byl náš kynologický klub vyhlášen jako třetí nejlepší sportovní kolektiv v roce 2016. Rádi bychom poděkovali všem, kteří pro nás hlasovali a městu Adamovu za příležitost se této ankety zúčastnit.
Také bychom rádi pozvali všechny, kdo mají doma psího kamaráda a mají chuť se s ním naučit komunikovat, cvičit nebo dělat jiný psí sport. Scházíme se každou sobotu v zimních měsících od 14 hodin v kynologickém areálu (vedle tenisových kurtů).
  • Sportovec 2016


Sdílet článek