Sportovec 2023

Rok utekl jako voda a dne 16. 2. 2024 se adamovští sportovci sešli k bilancování nad rokem 2023 v rámci slavnostního vyhodnocení anket Sportovec 2023. Nad tímto podvečerem tradičně převzala záštitu Sportovní komise 2022–2026. Ocenění juniorům, sportovcům, kolektivům a trenérům tentokráte předával Jiří Němec, místostarosta města, předseda Sportovní komise a spolku FK Adamov, z.s. spolu s Jiřím Němcem st., členem Sportovní komise a viceprezidentem spolku FENYX pétanque Adamov.

Podvečer se nesl v příjemné atmosféře, kterou navodila zkušená rozhlasová moderátorka stanice ČR Brno paní Hana Pregrtová, DiS.
Tímto patří velké poděkování všem adamovským sportovcům, malým i velkým, za předvedené výkony v roce 2023, dobrou reprezentaci svých spolků a města Adamov spolu s přáním úspěšného sportovního roku 2024. Za rok se jistě potkáme s těmi nejlepšími a oceníme jejich snahu a píli na sportovních kolbištích.
Sportovní komise 2022–2026
Veřejná anketa – o pořadí rozhodla veřejnost hlasováním na oficiálních webových stránkách města:
Junior
1. místo Adam Chladil FK Adamov, přípravka 274
2. místo Lukáš Pavešic TJ Sokol, florbal žáci 187
3. místo Lukáš Javora TJ Sokol, florbal přípravka 82
Sportovec
1. místo Lukáš Kotol Spartak, stolní tenis 128
2. místo Lucie Matulová Spartak, orientační běh 46
3. místo Zuzana Jakubcová Kynologický klub 26
Kolektiv
1. místo Družstvo dorostu FK Adamov 105
2. místo Družstvo žen FENYX FENYX Adamov 36
3. místo Kynologický klub Kynologický klub Adamov 23
Oborná anketa – pořadí v jednotlivých kategoriích stanovila Sportovní komise 2022–26 v rámci svého 6. zasedání konaného dne 1. 2. 2024.
Junior
1. místo Šimon Pernica JUDO klub Samuraj
2. místo Tomáš Krátký FK Adamov, dorost
3. místo Nataniel Brat JUDO klub Samuraj
Sportovec
1. místo Lukáš Kotol Spartak Adamov, stolní tenis
2. místo Filip Němec FK Adamov
3. místo Pavel Král FENYX pétanque Adamov
Kolektiv
1. místo Turistický oddíl Spartak Adamov
2. místo Družstvo dorostu FK Adamov
3. místo Kynologický klub Adamov
Trenér
1. místo Petr Cinkl, Jiří Skoumal FK Adamov
2. místo Antonín Procházka Spartak Adamov, turistický oddíl
3. místo Tomáš Chladil FK Adamov
Cena města Adamova
Vojtěch Velím Moravská Slavia Brno, šachy
Talent 2023 – Objev roku
Lukáš Javora TJ Sokol Adamov, florbal + FK Adamov, přípravka
Osobnost 2023 – Síň slávy
Eduard Kokrda Spartak Adamov, turistický oddíl

  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023
  • Sportovec 2023