Stolní tenis - aktuální výsledky

Výsledky aktuálně probíhající sezóny po první polovině soutěže

Vážení sportovní přátelé,
rádi bychom se s vámi podělili o aktuální výsledky našeho družstva v nejvyšší okresní soutěži po první polovině soutěže, ve které každé družstvo odehrálo 11 utkání. Soutěž se pro Adamov od začátku nevyvíjí ideálně a jsme plně namočeni do bojů o záchranu. Po první polovině soutěže je naše bilance 3 výhry, 1 remíza a 7 proher, což stačí na aktuální 10. místo. Umístění je to nelichotivé, každopádně ještě před posledními dvěma koli byl Adamov na posledním místě, tedy prozatímní 10. místo po první polovině je potřeba brát s pokorou.
Jak již bylo naznačeno výše, Adamov byl skoro po celou dobu soutěže na posledním místě, nicméně poslední dvě kola nám vyšla a porazili jsme dva přímé konkurenty, kteří byli do té doby na 10. a 11. místě. Nejdříve jsme porazili 10:1 na domácí půdě Vysočany, kdy bodovali všichni hráči a připsali jsme si tak nejlepší výsledek sezóny. Výsledek byl nicméně ovlivněn zdravotními potížemi dvou hostujících hráčů, což nám hodně pomohlo k této hladké výhře. Druhý záchranářský duel jsme pak hráli s družstvem Šošůvky. Průběh tohoto zápasu byl mnohem dramatičtější, a nakonec jsme si připsali těsnou výhru 10:8, na které bylo nejcennější to, že všichni domácí hráči bodovali a podíleli se tak plně na tomto výsledku. Domácí jednička Lukáš Kotol si připsal 3.5 bodů, Lukáš David 3 body, Rostislav Vymazal 2 body a Roman Dobeš 1.5 bodu. Tito hráči pak tvoří základní sestavu pro celou soutěž, doplňují je pak Zbyněk Beneš, Markéta Fialová, Lea Pilitowská a Jan Ostrý.
Nyní je v soutěži více než měsíční pauza a další zápas hrajeme až 6.ledna na půdě Žďárné. Věříme, že ve druhé polovině soutěže se nám podaří dosáhnout lepších výsledků, neb jsme 3x prohráli těsně 8:10 -> je zde potenciál, že jsme schopni vyhrát i více utkání. Cílem družstva je se po postupu v minulém roce zachránit v nejvyšší okresní soutěži. Tak nám držte palce!
Za oddíl stolního tenisu Lukáš David

  • Stolní tenis - aktuální výsledky
  • Stolní tenis - aktuální výsledky
  • Stolní tenis - aktuální výsledky