Stolní tenis - sezóna 2019/2020

Spartak Adamov, z.s. oddíl stolního tenisu informuje o začátku nové sezóny a cílech jednotlivých oddílů v této sezóně.

Vážení sportovní fanoušci,

rádi bychom vás informovali, že o víkendu 18. - 20. října začíná nová sezóna pro adamovské stolní tenisty. V této sezóně máme v okresních soutěžích dva týmy. Tým A hraje regionální přebor II. třídy a tým B po postupu v minulé sezóně hraje regionální přebor III. třídy.

Tým A bude nastupovat ve složení Lukáš David, Michael Farkaš, Lukáš Kotol a Martin Všianský. Tým skončil v minulé sezóně na 7. místě z dvanácti. Toto umístění bychom chtěli v této sezóně vylepšit a zajistit si pro druhou část sezóny umístění v první šestce tak, abychom v druhé polovině sezóny hráli proti těm nejlepším.

Tým B bude nastupovat ve složení Jan Ostrý, Roman Dobeš, Markéta Fialová a Rostislav Vymazal. Po postupu v minulé sezóně je cíl pro novou sezónu jednoznačný, a to pokusit se udržet ve vyšší soutěži.

V rámci přípravy na sezónu se někteří hráči zúčastnili na přelomu července a srpna letního soustředění v Hluku a trénovali v průběhu celých prázdnin. Od začátku září se pak trénuje pravidelně 2x týdně. Všichni věříme, že se natrénované hodiny projeví v soutěžních zápasech.

  • Stolní tenis - sezóna 2019/2020