Stolní tenis - výsledky

Výsledky aktuálně probíhající sezóny po sedmi kolech

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom se s vámi podělili o aktuální výsledky naše družstva v nejvyšší okresní soutěži, kam minulý rok mužstvo postoupilo po tom, co vyhrálo druhou nejvyšší soutěž. Jak se ukázalo, tak nejvyšší soutěž je výrazně kvalitnější a po sedmi kolech je Adamov bohužel na posledním místě s bilancí 1 výhry, 1 remízy a 5 proher. Tři z nich byly nejtěsnějším možným výsledkem 8:10, kdy chyběl kousek alespoň k remíze. Nutno dodat, že zatím jediné vítězství bylo pro změnu 10:8 pro Adamov, tedy také velmi těsné.

Soutěž se skutečně zdá prozatím nad síly našeho mužstva, které ji hraje ve stejné sestavě, ve které minulý rok postoupilo. Výsledky posledních zápasů každopádně dávají jistou naději, že by se Adamovu mohlo podařit zachránit, neb jsme 2x prohráli 8:10 a 1x vyhráli 8:10. Věříme, že máme stále šanci, navíc nás čekají ještě zápasy s 11., 10. a 9.mužstvem soutěže, na které neztrácíme mnoho bodů. Toto budou tzv. utkání o 6 bodů a věříme, že zde se nám podaří již vyhrát.

O výsledcích vás budeme dále pravidelně informovat. V dalším kole jedeme na půdu Kunštátu, který je na 4.místě a pak hrajeme ryze záchranářský duel s Boskovicemi, které jsou nyní na 10. místě. Zde už bychom potřebovali minimálně remizovat. Tak nám držte palce!

Za oddíl stolního tenisu Lukáš David

  • Stolní tenis - výsledky
  • Stolní tenis - výsledky
  • Stolní tenis - výsledky