Stolní tenis - zápas Adamov - Velenou

Informace k zápasu o 1. místo mezi Adamovem a Velenovem

Vážení sportovní přátelé,

rádi bychom se s vámi podělili o pozitivní zprávu, že Adamov vyhrál důležité utkání doma s Velenovem 11:7 po velmi dramatické bitvě. Tým Velenova měl do tohoto zápasu bilanci 6 výher a 1 remízu, což slibovalo velmi vyrovnané utkání a přímý boj o 1. místo, neb Adamov měl bilanci 7 vítězství. Toto se nakonec potvrdilo. Adamov sice v průběhu vedl 6:1 a zdálo se, že si dokráčí k dalšímu klidnému vítězství. Po chvíli se utkání ale otočilo do skóre 7:6 ve prospěch Velenova. Naštěstí domácí hráči ke konci zápasu zabrali a zbylá utkání vyhráli.

V utkání bodovali všichni hráči Adamova, nicméně je nutné vyzdvihnout výkon zejména stabilní jedničky domácích Lukáše Kotola, který potvrdil svoji pozici nejlepšího hráče soutěže a vyhrál všechna svá utkání. Druhým hráčem, který předvedl nadstandardní výkon byl nejmladší hráč Adamova Rostislav Vymazal, který vyhrál dvě utkání a zejména v posledním kole porazil hostující jedničku v dramatické bitvě 3:2 na sety, což byl v kontextu celého zápasu rozhodující bod.

V příštím kole nás čeká zápas na půdě Zbraslavce, který se bude hrát za přibližně 2 týdny a bude to poslední utkání před vánoční pauzou, která je dlouhá přibližně měsíc. Věříme, že Adamov toto poslední utkání v roce zvládne a potvrdí tak pozici nejlepšího hráče po první polovině soutěže.

Za oddíl stolního tenisu Lukáš David

  • Stolní tenis - zápas Adamov - Velenou