Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní 2018 v Kunštátě

Ve dnech 9. – 10. 6. 2018 se pod širým nebem v Panské zahradě představí v pestrém programovém menu lidová i umělecká řemesla, jezdci a chovatelé koní. Diváci budou moci shlédnout v živých scénických obrazech živou prezentaci všech řemesel a dovedností spolu s kouzelným světem magického pouta člověka s koněm a výjimečného přátelství v celé jeho kráse.

Celá akce je otevřena velkému počtu návštěvníků, zejména rodinám s dětmi. Letošní program bude v rámci prvorepublikových oslav. Budete moci přivítat prezidenta T. G. Masaryka, v sobotním programu se můžete těšit na vystoupení Pavla Šporcla. Po skončení koncertu vás čeká netradiční podívaná – Magická noční show s koňmi. Na neděli je pro vás připravena ukázka koňských spřežení, historických kočárů, historické techniky a parních strojů.

V minulém roce přišlo na Svátky řemesel téměř 8000 návštěvníků, tak doufáme, že letos toto číslo překonáme. Jsme moc rádi, že lidé si naší snahy cení. Smyslem celé akce je připomínat lidová řemesla a oživovat historickou paměť společnosti.

  • Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní 2018 v Kunštátě
  • Svátky řemesel a krásy ušlechtilých koní 2018 v Kunštátě


Sdílet článek