TJ Rájec-Jestřebí - Spartak Adamov 7:5 (1:3, 3:2, 3:0)

Góly a asistence za Adamov: 4x Vorel (sam., 2x Klíma Pavel, Toufar), Kilián (Kunc)

Adamov nastoupil do zápasu proti lídru soutěže ve značně prořídlé sestavě. Do obrany musel zaskočit útočník Milfait. Složení útočných trojic naznalo spoustu změn. Tyto změny mužstvu prospěli. Vedle Vorla pookřál Klíma. Všichni hráči dodržovali taktické pokyny a příkladně bojovali. První část jsme vyhráli 1:3.

Soupeř v úvodu druhé části snížil a zanedlouho nás v bráně podržel Dobeš, který kryl TS. Nedáš-dostaneš. Vorel se trefil znova. Zápas pokračoval jako na houpačce. Obrana zapomněla na najíždějícího hráče a ten snížil. Další chyba v obraně nás stála vedení. Obránce bafl, místo toho aby protihráče vycouval a bylo srovnáno. V závěru třetiny se Vorel trefil po čtvrté a do kabin šlo více spokojené mužstvo Adamova.

Na začátku poslední části hry dostal osobní trest 10 min. Pavel Klíma. To byl zlom v zápase. Soupeř srovnal a vše spělo k nájezdům. Jenomže zápas se hraje 60 min. Při náhodné akci, když soupeř jel na naši branku atakován obráncem, mu ujel puk z hokejky a ten doklouzal do naší branky. Adamov zkoušel hru bez brankáře. Usadili jsme se v obranném pásmu soupeře, ale nepodařilo se prostřelit val před brankou. Následně se podařilo domácím vyhodit puk do středního pásma. Zde při naší rozehrávce poskočil na nerovnosti ledu puk a od hokejky se dokutálel do naší branky.

Smolný zápas. I v oslabené sestavě jsme soupeře jasně přehrávali, když jsme byli výrazně lepší ve všech herních činnostech.

  • TJ Rájec-Jestřebí - Spartak Adamov 7:5 (1:3, 3:2, 3:0)


Sdílet článek