TJ Sokol Březina - Spartak Adamov 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Góly a asistence za Adamov: Klíma Josef (Kunc), Kerbler (Kilián)

Mladíci z Březiny vlétli do zápasu jako uragán a zavřeli nás v naší třetině. Vytvořili si veliký tlak, ale nevytěžili z něho nic. Následně jsme hráli přesilovku a nepustili jsme soupeře z jejich obranného pásma. Škoda že jsme tento tlak nedokázali využít. Hra se vyrovnala a šance měli obě mužstva. V této části hry jsme udělali dvě chyby a soupeř dva krát trestal. První gól jsme dostali po dvojité teči puku, když za naši obranu zajeli dva hráči. Další gól jsme obdrželi po nedůrazném odstavení hráčů před naším gólmanem. Prostor před naším gólmanem byl tak zahuštěn, že vůbec neviděl a puk propadl do branky po nahození od modré.

Druhá část hry byla vyrovnaná, ale více šancí jsme si vytvořili my. Puk poskakoval po brankové čáře soupeře, trefovali jsme tyčky, … Navrátilec do sestavy po zranění Kunc se vrátil ve velkém stylu. Vzal si puk na naší modré, proplul neohroženě středním pásmem, zabrzdil v rohu a vyslal překrásnou přihrávku na druhou stranu. Tam u tyče čekal Josef Klína a pohotově zavěsil. Náš tlak se stupňoval a z něj jsme vytěžili vyrovnávací gól. Trefil se Kerbler. V této části hry jsme měli navrch.

Poslední část byla vyrovnaná s několika šancemi na jedné i druhé straně. Necelých 5 min. před závěrečnou měl úplně odkrytou branku Josef Klíma, ale tentokrát netrefil úplně prázdnou branku. Pravidlo: „Nedáš, dostaneš“ se vyplnilo. Ihned z protiútoku se ujal soupeř vedení, když ujel hráč po pravém křídle stíhán naším obráncem. Soupeř poslal bekhendem puk na naši branku, který se mu svezl po čepeli a zapadl přímo do levého horního rohu. Snažili jsme se o vyrovnání a z přemíry snahy vznikla obrovské hrubka, když soupeř dostal puk přímo na hokejku a jel sám na Dobeše, který kapituloval.

Diváci si přišli na své. Zápas byl z obou stran slušný. Hra se přelévala z jedné strany na druhou s mnoho šancemi. My jsme měli více gólových příležitostí, když jsme nastřelili 3 tyčky, puk nesčetně krát poskakoval na brankové čáře. Zápasu by slušela remíza, ale vyhrálo šťastnější mužstvo. Škoda že nám chyběl Zubíček, který je rozdílovým hráčem a Sendler, který je platný svým důrazem. V dobrém světle se uvedl v prvním zápase Igor Novotný, který chodil na přesilovky i oslabení. Věřím, že s přibývajícím počtem zápasů půjde jeho výkon ještě nahoru.

  • TJ Sokol Březina - Spartak Adamov 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)


Sdílet článek