TJ Sokol Černá Hora - Spartak Adamov 10:7 (3:2, 3:4, 4:1)

Góly a asistence za Adamov: 3x Novotný (Klíma Josef, Kilián, Gistr), Milfait (samostatně), Klíma Josef (Kerbler), Zubíček (Kunc), Kunc (Zubíček),

Zápas sousedů v tabulce sliboval vyrovnaný hokej. Do vedení šel Adamov, když po chybě soupeře skóroval Milfait. Soupeř vzápětí vyrovnal po nedůsledném bránění. Zanedlouho zatáhl kotouč na útočného pásma Kerbler a ten našel perfektním pasem Klímu J. a ten zavěsil. Další chybu v obranném pásmu vyrobil Kilián a soupeř vyrovnal. V naší přesilovce vyrobil Milfait obrovskou hrubku a soupeř trestal.

V úvodu další části hry odskočil soupeř do dvoubrankového vedení náhodným gólem, kdy z brankové čáry trefil našeho gólmana a od něho se odrazil puk do branky. Vzápětí s velikou chutí hrající Novotný snížil. Další naše chyba v obranném pásmu, kde po našem vyhraném buly byl soupeř o krok dřív u puku a znovu odskočil o dva góly. Po chvilce znovu Novotný snižoval. Tato třetina bylo jako na houpačce a z protiútoku jsme inkasovali. Při naší početné převaze si naši obránci vyměňovali puk a Zubíček po přihrávce Kunce a vyšachování soupeře znovu snížil. Zanedlouho si všechno zopakovali v opačném pořadí a skóroval Kunc po přihrávce Zubíčka.

Na začátku závěrečné části jsme znovu v oslabení inkasovali. Při naší snaze o tlak se soupeř pouze sporadicky dostával na dostřel. Hrál chytře a nastřeloval puky na naši branku. Z jednoho takového nastřelení, puk trefil našeho obránce a od něj přímo do branky. Další gól jsme inkasovali znovu v našem oslabení. Jiskřičku naděje vykřesal znovu Novotný, který třetím gólem snížil na rozdíl hratelných dvou branek. Šanci na úspěch se zhroutil znovu po chybě v našem obranném pásmu a zcela nepokrytý hráč mezi kruhy pečetil výhru domácích.

Vyrovnaný zápas se špatným koncem pro nás. Inkasovali jsme tři smolné góly, další čtyři jsme inkasovali z prostoru mezi kruhy, kde si naši hráči nepokryli protihráče. Na tuto činnost se musíme zaměřit. V přesilovkách jsme jasně dominovali, všechny režíroval Zubíček. Chytla se nová akvizice Novotný, který vstřelil tři góly. Škoda nepřítomnosti nemocného Vorla, zraněného Toufara, který má z posledního zápasu zlomený prst a Juřenu, kterého nepustili pracovní povinnosti.

  • TJ Sokol Černá Hora - Spartak Adamov 10:7 (3:2, 3:4, 4:1)


Sdílet článek