TJ Tatran Hrušky - Spartak Adamov 5:4 na SN (1:1, 2:1, 1:2)

Góly a asistence za Adamov: 2x Vorel (Klíma P., Zubíček), Kilián (Kerbler), Sendler (Klíma P.)

Adamov nastoupil do zápasu na kompletní tři pětky a z nových posil chyběl pouze jeden hráč. Hráči si musí na sebe zvyknout a tak v úvodu vázla kombinace. Ale i tak jsme šli do vedení gólem Kiliána, kterému přihrával Kerbler. Z našeho tlaku jsme vybojovali trestné střílení, ale Vorel neproměnil. Soupeř vyrovnal po nahození od modré a tečí nedůsledně bráněného útočníka.

Ve druhé části soupeř přidal na rychlosti a zpřesnil kombinaci. Jeho snaha mu vynesla dva góly. První gól padl po nedůsledném bránění útočícího hráče a druhý padl v našem oslabení. V závěru třetiny po přihrávce Klímu snížil Vorel.

V závěrečné části jsme byly lepším týmem. Z našeho tlaku vyrovnal Vorel, když mu krásně přihrál Zubíček. Z přílišné euforie jsme zapomněli bránit a soupeř zvýšil vedení přesnou střelou pod horní tyč. Tento gól nás nezlomil a herní převahu jsme zúročili vyrovnávacím gólem. Trefil se nováček v našem dresu Martin Sendler a korunoval tak svůj výborný výkon. Asistenci si připsal znovu Pavel Klíma. Výsledkem 4:4 skončil zápas dělbou bodů.

Následovala loterie v podobě samostatných nájezdů. Nakonec šťastnější byl soupeř, který proměnil jeden nájezd a bral bod navíc.

Naši hráči předvedli velice dobrý výkon. Příslibem do dalších zápasů je vyrovnanost všech pětek a dobrá hra nováčků v našem dresu.

Na obrázku Pavel Klíma, autor dvou gólových přihrávek

  • TJ Tatran Hrušky - Spartak Adamov 5:4 na SN (1:1, 2:1, 1:2)