TJ Tatran Hrušky - Spartak Adamov 8:6 (3:0, 2:2, 3:4)

Góly a asistence za Adamov: 2x Krebler (2x Julina), 2x Vorel (Julina, Kerbler), Julina (Vorel), Thoř (Kilián)

Zápas o umístění sliboval tvrdý boj. Hráči Hrušek zatím bez bodu museli vyhrát, když chtěli pomýšlet na dobré umístění. Tomu podřídili všechno a po první části vedli 3:0. Tento výsledek by jim zajišťoval páté místo v konečném hodnocení

Do druhé třetiny jsme udělali změny v sestavě a výsledek se začal projevovat na výsledku i hře. Kerbler snížil, ale v naší přesilovce jsme inkasovali. Předváděli jsme lepší hokej a výsledkem bylo snížení Julinou po přihrávce Vorla. Následně jsme hráli v oslabení a znovu jsme inkasovali. Soupeř hrál na hranici faulů a záměrně si vybíral naše klíčové hráče. Tato část skončila nerozhodně a výsledek vyhovoval domácím hráčům.

V poslední části naši kluci zabojovali a předvedli, jak se hraje o umístění. V rozpětí necelých 5ti minut nasázeli soupeři čtyři góly. Nejdříve Thoř, následně Kerbler a další dva Vorel. Najednou jsme vedli 5:6. Hráči Hrušek se nechtěli vzdát a začali víc bruslit a kombinovat. Taky v rozmezí 5ti minut nastříleli 3 góly. Závěrečný výsledek 8:6 byl pro obě mužstva výhrou, protože po získání třech bodů a stejným celkovým skóre 11:10 shodně obsadili obě mužstva 5. – 6. místo v závěrečné tabulce.

Nás mrzí malá účast na posledním zápase. Museli jsme hrát s 12ti hráči, což není optimální počet. Zápas se musel divákům líbit.

• TJ Tatran Hrušky - Spartak Adamov 8:6 (3:0, 2:2, 3:4)