TOP KLIP Litovel - pétanque

V sobotu 27. dubna se v Litovli uskutečnil turnaj TOP KLIP kategorie Prestige, kromě hráčů z celé ČR se zúčastnili i zástupci Slovenska a Polska.

Po pětikolovém švýcaru se podařilo se třemi výhrami do KO 16 postoupit pouze týmům Kamil Řeřucha, Zdeněk Handl hrající s Evou Blažejovou z 1.Starobrněnského PK a také týmu Pavla Krále hrajícího se spoluhráči z Orla Řečkovice Pavlem Hanákem a Petrem Staňkem. Oběma týmům se dále hned v prvnímkole vyřazovací části (KO) podařilo překvapit své vysoce favorizované soupeře a postoupit ještě dál. Pavlův tým dokázal po boji vyřadit tým
Vavrovič ml., Froňková, Michálková (Lipník/Carreau Brno) po boji 13:11, když už prohrávali 4:11. Tým Zdeňka a Kamila zase vyřadil tým Ševčík z Albrechtic 13:6, v dalším kole však podlehl týmu Juráň (Krumsín) 3:13 a po další dohrávce skončil na krásném šestém místě. Tým Pavla pokračoval dalším vítězstvím na týmem Slope Brno 13:12, čímž se dostal mezi čtyři nejlepší. Po prohře v semifinále s týmem KPK Vrchlabí uspěl v boji o třetí místo s týmem Polouvsí opět těsně 12:11 a vybojoval bronz.

Další naše týmy - kompletní Fenyx - Jirka Němec, Hana Valová a Jarmila Kuchařová, potom Lucie Seredová - hrající se spoluhráči z Polouvsí a Karel Mrlina hrající s manželi Chmelařovými z Prahy se s jednou výhrou umístily v dolní polovině výsledkové listiny, i tak si ale turnaje všichni užili.

  • TOP KLIP Litovel - pétanque