Turnaj v pétanque v Hartvíkovicích

Turnaj s názvem Vo Jarinovy koule, který pořádal HP Třebíč, se odehrál v sobotu 29. 6. 2024 v hartvíkovickém autokempu AC WILSONKA.

Sjelo se celkem 36 tříčlenných družstev. Hrálo se na skupiny „každý s každým“ bez časového limitu a s postupem do KO šestnáctky.

Fenyx Adamov měl zastoupení v družstvu Jiří Němec, Hana Valová a Soňa Karásková. Další účastnice za Fenyx byla Jarka Kuchařová, která měla za spoluhráčky Stáňu Watorovou z PC Hrabyně a Evu Blažejovou z 1. Starobrněnského PK.

Hrálo se za krásného slunečného a velmi horkého počasí. Družstvo Fenyxu ve své skupině vyhrálo dva zápasy a jeden prohrálo, což stačilo na postup.

V prvním vyřazovacím zápase prohrálo s družstvem Jiřího Karáska s Hrode Krumsín. K dalšímu zápasu nedošlo, protože vzhledem k vysokým teplotám vzduchu byly dohrávky zrušené.

Družstvo Jirka, Hana a Soňa umístilo na děleném 9. - 16 místě. Jarce a jejím spoluhráčkám se postoupit nepodařilo a skončili na děleném 28. místě.

Dlouhé časové prodlevy v horkém ovzduší, kdy přestávky mezi jednotlivými zápasy trvaly někdy i tři hodiny a byly únavné, tak toho využili někteří účastníci k osvěžení v blízké Dalešické přehradě.

  • Turnaj v pétanque v Hartvíkovicích
  • Turnaj v pétanque v Hartvíkovicích
  • Turnaj v pétanque v Hartvíkovicích