Turnaj v pétanque v Orlové

Turnaj trojic v pétanque o Orlovský kahan se odehrál 8. září ve vzdálené Orlové.

Za spolek pétanque Fenyx Adamov se zúčastnili Soňa Karásková a Jirka Němec, které doplnila Bronislava Urbanová, členka 1. Starobrněnského PK.
Hrálo se v pěkném sportovním prostředí na čtyři kola s postupem do KO osmičky.

Už když jsme přijížděli k Orlové, tak začalo pršet a pršelo celé dopoledne. V základní části se našemu týmu dařilo, když porazil jako jediný tým ve složení Bačo David, Jurišta Kamil z domácího oddílu, které doplnil Kutý Tomáš z Valšovic, což byli pozdější celkoví vítězové turnaje. Jedinou porážku v základní
části nám uštědřil silný tým Zbyňka Jakeše z Valšovic, který skončil celkově na 4. místě. Do KO osmičky jsme postoupili se třemi vítězstvími a jednou porážkou z hezkého čtvrtého místa.

Po přestávce na oběd se počasí umoudřilo, vyšlo sluníčko a na náš tým jako by ta změna počasí a možná i únava z daleké cesty měly vliv na naše výkony. Přestalo se dařit a tři zápasy o celkové umístnění jsme prohráli. Přesto jsme skončili na krásném osmém místě, na čemž se podílela i naše spoluhráčka Bronislava, která svoji dobrou hrou a pohodou měla na úspěchu velký podíl.

  • Turnaj v pétanque v Orlové


Sdílet článek