Turnaje ve stolním tenise

V Sobotu dne 18.2.2017 se v Adamově ve sportovní hale na ulici osvobození konal již 3 ročník Adamovského turnaje ve stolním tenise. Turnaje se účastnilo 67 hráčů, každým rokem se turnaj zlepšuje a jsme rádi že účast byla velmi kvalitní. Vítězem turnaje se stal Petr Handl, který vyhrál jak dvouhry tak i čtyřhry ve které hrál z Filipem Štofkou.

3 Radim Masařík Spartak Adamov

V Neděli 19.2.2017 ve sportovní hale na ulici Osvobození proběhli dva krajské bodovací turnaje mládeže. První dopolední v kategorii mladšího a nejmladšího žactva, kterého se účastnilo 72dětí z celého kraje. Pro příklad z Hodonína, Bzence, Strážnice, Dubňan, Brna, Blanska, Tišnova atd. celkem s více než 20 oddílů jihomoravského kraje. Druhý turnaj probíhal v odpoledních hodinách v kategorii Staršího žactva a dorostu. Tohoto turnaje se účastnilo celkem 53 hráčů.

V kategorii nejmladšího a mladšího žactva vyhrál velmi talentovaný Štěpán Brhel ze SKST Hodonin který jako ještě nejmladší žák vyhrál nad Martinem Burešem z TJ Jiskra Strážnice a třetí se umístil Vojtěch Benda ze SKST Hodonín. Z Adamova se nejlépe umístil Tomáš Fojt, který obsadil 51 místo.

V kategorii staršího žactva a dorostu vyhrál Podrazil David před již výše uvedeným Štěpánem Brhelem a Davidem Lorenzem všichni ze SKST Hodonín.