Upozornění na volné místo

Město Adamov přijme do pracovního poměru na pracovní pozici: Pracovník technické skupiny odboru správy majetku města - dělník čištění města.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 rok. V případě osvědčení se je možné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Jedná se o plný pracovní úvazek.

Požadavky pro přijetí: ŘP sk. B – vítáno, místo vhodné i pro absolventy, zaučíme

Doporučený požadavek: Bydliště v Adamově (vzhledem k občasné potřebě rychlé dostupnosti pro mimořádné případy a držení pohotovosti na odklízení sněhu a zimní posyp)

Platové zařazení: Nástupní plat od 21.750,- Kč + osobní ohodnocení, příplatky za držení pohotovosti v zimních měsících a další příplatky a benefity

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

Další požadavky: dobrý zdravotní stav, způsobilost k fyzické práci ve venkovním prostředí, manuální zručnost, spolehlivost, schopnost přizpůsobit pracovní dobu potřebám zaměstnavatele

Písemné žádosti se základními údaji o uchazeči včetně sdělení o naplnění uvedených požadavků a kontaktu na uchazeče (telefon nebo e-mail) je možno zaslat na podatelnu Městského úřadu Adamov nebo e-mailem na adresu: [email protected]. Rovněž je možné přihlásit se i osobně u místostarosty města Adamova p. Jiřího Němce, Pod Horkou 101/2, Adamov, 1. patro.

Bližší informace rovněž u místostarosty města p. Jiřího Němce,, tel. 516 499 622, mobil 775 170 869,