Upozornění na volné místo

Město Adamov přijme do pracovního poměru jednoho pracovníka na pozici: Pracovník technické skupiny odboru správy majetku města - dělník čištění města.

Město Adamov přijme do pracovního poměru 1 pracovníka na tuto pracovní pozici:

Pracovník

technické skupiny odboru správy majetku města - dělník čištění města

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 rok. V případě osvědčení se je možné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Jedná se o plný pracovní úvazek.

Požadavky pro přijetí:

ŘP sk. B – vítáno, místo vhodné i pro absolventy, zaučíme

Doporučený požadavek:

Bydliště v Adamově (vzhledem k občasné potřebě rychlé dostupnosti pro mimořádné případy a držení pohotovosti na odklízení sněhu a zimní posyp)

Platové zařazení:

Nástupní plat: 4. třída + osobní ohodnocení, příplatky za držení pohotovosti v zimních měsících a další příplatky a benefity

Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve

Další požadavky: dobrý zdravotní stav, způsobilost k fyzické práci ve venkovním prostředí, manuální zručnost, spolehlivost, schopnost přizpůsobit pracovní dobu potřebám zaměstnavatele

Písemné žádosti se základními údaji o uchazeči včetně sdělení o naplnění uvedených požadavků a kontaktu na uchazeče (telefon nebo e-mail) je možno zaslat na podatelnu Městského úřadu Adamov nebo e-mailem na adresu: [email protected]. Rovněž je možné přihlásit se i osobně u místostarosty města Adamova p. Jiřího Němce.

Bližší informace podá tajemnice MěÚ PhDr. Kubenová, tel. 516 499 623, mobil 723 010 631,

Místostarosta města Adamova p. Jiří Němec, tel. 516 499 622, mobil 775 170 869.