Výcvikový kurz pro štěňata a psy do jednoho roku

Aktuálně jsou všechny výcvikové aktivity pro veřejnost dočasně přerušeny. K jejich obnovení dojde bezprostředně po té, co to umožní vládní nařízení.

Řady majitelů štěňátek se ale v poslední době rozrostly téměř geometrickou řadou. S jejich výchovou a výcvikem je dobré začít co nejdříve.

Proto, abychom se později vyhnuli dalšímu většímu zdržení spojeným s prostorem pro přihlašování a další organizací, rozhodli jsme se pro otevření předběžné evidence zájemců o kurz pro štěňata a mladé psy. Proč je tedy dobré nás v případě zájmu o výcvik kontaktovat již nyní? Naše kapacita je omezena (v minulém kurzu jsme byli nuceni přihlášky odmítat). V případě většího počtu zájemců máme prostor zavčas s vyšším zájem pracovat, zvážit například možnost otevření více výcvikových skupin a vhodně je rozvrhnout (z čehož ve výsledku budete těžit nejvíc vy sami).

V případě zájmu nás prosím kontaktujte výhradně na našem emailu [email protected]. Obratem Vám pošleme podrobnější informace. Výcvikové poplatky v případě vašeho přetrvávajícího zájmu o kurz hradíte až před jeho skutečným zahájením.

  • Výcvikový kurz pro štěňata a psy do jednoho roku
  • Výcvikový kurz pro štěňata a psy do jednoho roku
  • Výcvikový kurz pro štěňata a psy do jednoho roku


Sdílet článek