Výcvikový kurz pro štěňata a psy do jednoho roku

Podzimní výcvikové kurzy získaly uprostřed léta svou finální podobu. V pondělí 6.9.2021 odstartuje první z nich - kurz pro štěňata a mladé psy do jednoho roku.

Součástí kurzu je úvodní přednáška, kde vám představíme zlatá pravidla každého tréninku. Nakousneme "svět odměn". Povíme si něco o významu motorických cvičení, správné socializaci, komunikaci psů, správné výbavě pro psa a jak ji vybrat. Pustíme si také zajímavá videa. S sebou si odnesete tištěné materiály se spoustou zajímavých informací.

Pokračovat budeme 8 praktickými lekcemi. Postupujeme systematicky, po malých krůčcích, jedna lekce navazuje na druhou a rozšiřuje cvičení z předchozí lekce. Zařazujeme nejrůznější hry pro lepší přivolání, zvyšování sebevědomí, sebekontrolu a manipulaci se psem. Přidáváme jednoduché překážky vhodné pro mladé psy, nárazové zvuky a spoustu dalšího.

Horkou novinkou letošního roku je podpůrná skupina na Facebooku. Zpracovali jsme pro vás více jak 20 instruktážních videí jednotlivých cvičení. Kdykoli si tak z pohodlí domova budete moc projít a zopakovat jednotlivá cvičení z praktických lekcí s přesnými instrukcemi a popisky.

Cena kurzu je 1.000,- Kč. Zájemci se mohou hlásit na emailu [email protected]

  • Výcvikový kurz pro štěňata a psy do jednoho roku
  • Výcvikový kurz pro štěňata a psy do jednoho roku


Sdílet článek