Výsledky 2018/2019

Přinášíme aktuální výsledky fotbalových soutěží.

Přehled utkání okresního přeboru mužů – OFS Blansko - 2018/2019
Muži - II. třída

FK-muži Kontakty družstvo mužů:

Aleš Manoušek st. - trenér - tel. 728 523 212
Dušan Hloušek – vedoucí mužstva - tel. 734 527 021
Jiří Němec - člen realizačního týmu - tel. 775 170 869
kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
16. kolo FK Adamov Doubravice 31.03. 15:00 2:0 (0:0)
Koky, Krátký O.
17. kolo Bořitov FK Adamov 05.04. 18:30 2:0 (2:0)
18. kolo FK Adamov Letovice 14.04. 15:30 1:2 (0:0)
Dáňa
19. kolo Skalice FK Adamov 21.04. 16:00 1:1 (1:1)
Flachs
20. kolo FK Adamov Olomučany 28.04. 16:00 0:3 k
21. kolo FK Adamov Sloup 05.05. 17:00 1:3 (0:2)
Vintr
22. kolo Boskovice B FK Adamov 12.05. 17:00 5:1 (3:1)
Vintr
23. kolo FK Adamov Rudice 19.05. 17:00 0:4 (0:3)
24. kolo Drnovice FK Adamov 26.05. 17:00 2:0 (0:0)
25. kolo FK Adamov Ráječko B 02.06. 17:00 2:0 (1:0)
Vintr, Flachs
26. kolo Olešnice FK Adamov 09.06. 17:00 6:0 (3:0)
15. kolo Vysoč./Šoš. B FK Adamov 16.06. 17:00 3:1 (2:1)
Dáňa
podzim
2. kolo FK Adamov Vysoč./Šoš. B 12.08. 17:00 3:0 (2:0)
Šubrt, Vintr, Knies
3. kolo Doubravice FK Adamov 19.08. 17:00 2:3 (0:1)
Vintr 2, Flachs
4. kolo FK Adamov Bořitov 26.08. 17:00 1:5 (1:4)
Dudík
5. kolo Letovice FK Adamov 02.09. 17:00 2:0 (1:0)
6. kolo FK Adamov Skalice 09.09. 16:30 2:2 (1:0)
Matuška, Dáňa
7. kolo Olomučany FK Adamov 16.09. 16:00 3:0 (1:0)
8. kolo Sloup FK Adamov 23.09. 15:30 4:1 (3:0)
Vintr
9. kolo FK Adamov Boskovice B 30.09. 15:00 2:1 (1:1)
Vintr, Dudík
10. kolo Rudice FK Adamov 06.10. 15:00 2:0 (0:0)
11. kolo FK Adamov Drnovice 14.10. 15:00 1:1 (1:1)
Dáňa
12. kolo Ráječko B FK Adamov 20.10. 14:30 4:0 (1:0)
13. kolo FK Adamov Olešnice 28.10. 14:00 4:1 (2:1)
Dudík 2, Flachs, Němec F.
1. kolo Jedovnice FK Adamov 03.11. 14:00 5:0 (3:0)
14. kolo FK Adamov Jedovnice 10.11. 13:30 1:2 (0:1)
Matuška

Závěrečná tabulka soutěžního ročníku 2018/2019:

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Boskovice B 26 19 2 5 109 : 40 59
2. Jedovnice 26 16 6 4 71 : 38 54
3. Rudice 26 16 4 6 52 : 25 52
4. Olomučany 26 13 5 8 51 : 42 44
5. Olešnice 26 12 5 9 56 : 49 41
6. Drnovice 26 11 5 10 53 : 54 38
7. Skalice 26 10 5 11 55 : 57 35
8. Bořitov 26 9 6 11 45 : 52 33
9. Doubravice 26 10 3 13 36 : 49 33
10. Ráječko B 26 10 2 14 52 : 51 32
11. Letovice 26 8 7 11 50 : 53 31
12. Vys./Šošůvka B 26 8 1 17 44 : 86 25
13. FK Adamov 26 6 3 17 27 : 65 21
14. Sloup 26 6 2 18 39 : 79 20

Přehled utkání Starší přípravky (5+1) - II. třída, okres Blansko - 2018/2019

přípravka starší Kontakty družstvo starší přípravky:

Trenér - Skoumal Jiří, tel. 739 406 055
Asistent trenéra - Petr Cink
Vedoucí družstva - Radek Trunda

turnaj Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
13. FK Adamov Cetkovice 14. 04. 10:00 22:2 (8:0)
Polzer 7, Janoušek 5, Cinkl 3, Skoumal 3, Papiž 2, Brom 2
13. FK Adamov Knínice 14. 04. 11:30 4: 1 (2:1)
Janoušek 3, Papiž
14. FK Adamov Benešov/Koř. 21. 04. 09:30 27:1 (14:0)
Janoušek 6, Skoumal 5, Synek 4, Polzer 4, Cinkl 4, Dvořáček 3, Volejník
14. FK Adamov Doubravice 21. 04. 10:45 10:1 (4:0)
Polzer 4, Janoušek 2, Cinkl 2, Volejník, Skoumal
15. Vysočany/Šoš. FK Adamov 29. 04. 17:15 3:17 (1:4)
Skoumal 5, Dvořáček 3, Polzer 3, Janoušek 2, Volejník 2, Synek, Brom
15. FK Vys./Šoš. FK Adamov 29. 04. 18:30 3:8 (1:4)
Polzer 4, Janoušek 3, Papiž
16. FK Adamov Svitávka 05. 05. 10:00 10:3 (7:1)
Janoušek 4, Polzer 3, Synek
16. FK Adamov Letovice 05. 05. 11:30 2:11 (0:8)
Polzer, Volejník
17. Černá Hora FK Adamov 29. 05. 17:00 5:10 (2:5)
Janoušek 5, Brom 2, Cinkl 2, Dvořáček
17. Lažany FK Adamov 29. 05. 18:15 4:11 (3:5)
Skoumal 4, Janoušek 3, Cinkl 2, Volejník, Polzer
18. FK Adamov Rájec 12. 05. 14:00 16:2 (9:0)
Polzer 7, Janoušek 4, Cinkl 3, Volejník 2
18. FK Adamov Ráječko 12. 05. 15:15 10:4 (5:2)
Polzer 5, Skoumal 3, Synek, Volejník
19. Boskovice A FK Adamov 15. 05. 17:00 5:5 (3:3)
Cinkl 4, Volejník
19. Boskovice B FK Adamov 15. 05. 18:15 6:10 (3:5)
Brom 3, Polzer 2, Cinkl 2, Dvořáček, Janoušek, Volejník
20. FK Adamov Jedovnice A 22. 05. 17:00 7:4 (6:0)
Brom, Polzer, Volejník, Skoumal, Cinkl, Janoušek, Synek
20. FK Adamov Jedovnice B 22. 05. 18:30 7:2 (2:1)
Cinkl 3, Polzer, Brom, Skoumal, Janoušek
21. Blansko B FK Adamov 26. 05. 10:00 6:11 (2:5)
Skoumal 3, Cinkl 3, Janoušek 2, Polzer, Volejník, Synek
21. Blansko A FK Adamov 26. 05. 11:30 5:9 (3:3)
Skoumal 5, Janoušek 3, Cinkl
22. Olomučany FK Adamov 30. 05. 17:30 4:22 (2:8)
Janoušek 8, Skoumal 6, Cinkl 5, Polzer 3
23. FK Adamov Žijeme hrou B 02. 06. 09:30 19:5 (9:3)
Janoušek 6, Polzer 5, Skoumal 3, Cinkl 2, Dvořáček, Volejník, Brom
23. FK Adamov Žijeme hrou A 02. 06. 10:45 8:12 (6:7)
Janoušek 5, Polzer 2, Skoumal
24. Opatovice A FK Adamov 06. 06. 17:00 4:7 (1:3)
Janoušek 2, Brom 2, Synek, Cinkl, Skoumal
24. Opatovice B FK Adamov 06. 06. 18.15 3:23 (0:11)
Janoušek 5, Polzer 5, Skoumal 5, Cinkl 5, Brom, Synek, Volejník
podzim
1. Cetkovice FK Adamov 03. 09. 16:30 2 : 21 (0 : 12)
Polzer 6, Janoušek 3, Cinkl 3, Brom 3, Skoumal 2, Volejník 2, Dvořáček 2
1. Knínice FK Adamov 03. 09. 17:45 0 : 16 (0 : 5)
Janoušek 4, Dvořáček 2, Cinkl 2, Skoumal 2, Volejník 2, Polzer 2, Papiž, Brom
2. Doubravice FK Adamov 08. 09. 10:00 2:23 (2:12)
Skoumal 8, Cinkl 5, Volejník 4, Papiž 3, Janoušek 2, Šebek
2. Benešov/Koř. FK Adamov 08. 09. 11:15 4:19 (2:10)
Janoušek 6, Papiž 4, Volejník 3, Skoumal 3, Cinkl 2, Šebek
3. FK Adamov Vysočany/Šoš. 12. 09. 16:30 22:2 (10:1)
Polzer 7, Janoušek 4, Skoumal 4, Cinkl 3, Dvořáček 2, Brom 2
3. FK Adamov FK Vys./Šoš. 12. 09. 18:00 9:2 (4:2)
Janoušek 2, Cinkl 2, Polzer 2, Skoumal, Dvořáček, Volejník
4. Letovice FK Adamov 15. 09. 10:00 15:6 (9:0)
Cinkl 3, Skoumal 2, Janoušek
4. Svitávka FK Adamov 15. 09. 11:30 6:6 (5:3)
Polzer 3, Janoušek 2, Cinkl
5. FK Adamov Olomučany 19. 09. 17:00 6:3 (2:3)
Polzer 2, Janoušek 2, Cinkl, Skoumal
6. FK Adamov Černá Hora 22. 09. 10:00 6:3 (3:1)
Janoušek 4, Volejník, Brom
6. FK Adamov Lažany 22. 09. 11:00 16:4 (7:2)
Brom 6, Janoušek 5, Polzer 3, Volejník 2
7. Rájec FK Adamov 26. 09. 16:00 1:15 (0:6)
Brom 5, Polzer 3, Skoumal 3, Volejník 2, Cinkl 2
7. Ráječko FK Adamov 26. 09. 17:15 6:10 (3:7)
Brom 4, Dvořáček 3, Cinkl 2, Polzer
8. FK Adamov Boskovice A 01. 10. 16:30 6:9 (3:5)
Polzer 3, Janoušek, Skoumal, Cinkl
8. FK Adamov Boskovice B 01. 10. 17:45 13:2 (7:1)
Polzer 5, Janoušek 4, Dvořáček, Cinkl, Skoumal, Papiž
9. Jedovnice A FK Adamov 06. 10. 13:00 3:6 (1:3)
Janoušek 2, Dvořáček 2, Cinkl, Polzer
9. Jedovnice B FK Adamov 06. 10. 14:15 3:4 (3:1)
Polzer 2, Cinkl, Janoušek
10. FK Adamov Blansko A 14. 10. 10:00 5:5 (2:3)
Brom 2, Polzer, Cinkl, Janoušek
10. FK Adamov Blansko B 14. 10. 11:00 17:3 (7:0)
Polzer 7, Janoušek 4, Cinkl 4, Brom, Dvořáček
11. Žijeme hrou A FK Adamov 20. 10. 10:00 6:7 (3:3)
Polzer 3, Cinkl 2, Volejník, Janoušek
11. Žijeme hrou B FK Adamov 20. 10. 11:15 2:11 (0:5)
Brom 6, Janoušek 2, Papiž, Cinkl, Dvořáček
12. FK Adamov Opatovice A 28. 10. 09:00 5:2 (3:0)
Janoušek, Dvořáček, Cinkl, Brom, Šebek
12. FK Adamov Opatovice B 28. 10. 10.30 5:1 (1:0)
Polzer, Mihok, Skoumal, Volejník, Papiž

Závěrečná tabulka soutěžního ročníku 2018/2019:

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Letovice A 46 46 0 0 854: 100 138
2. FK Adamov 46 39 3 4 529 : 182 120
3. Boskovice A 46 36 4 6 554 : 188 112
4. Blansko A 46 36 4 6 526 : 179 112
5. Svitávka 46 34 3 9 492 : 186 105
6. Žijeme hrou A 46 30 10 6 274 : 168 100
7. Černá Hora 46 33 0 13 362 : 213 99
8. Jedovnice B 46 28 5 13 314 : 214 89
9. Ráječko 46 27 3 16 593 : 292 84
10. Lažany 46 25 1 20 275 : 296 76
11. Jedovnice A 46 24 2 20 309 : 264 74
12. Boskovice B 46 22 7 17 295 : 292 73
13. Knínice 46 21 5 20 241 : 243 68
14. Olomučany 46 17 2 27 243 : 380 53
15. Blansko B 46 15 7 24 299 : 315 52
16. Opatovice A 46 13 6 27 195 : 279 45
17. Žijeme hrou B 46 12 7 27 167 : 309 43
18. Vysočany/Šošůvka 46 12 3 31 160 : 240 39
19. Benešov/Kořenec 46 13 0 33 267 : 539 39
20. Rájec-Jestřebí 46 6 4 36 180 : 524 22
21. Doubravice 46 6 4 36 133 : 547 22
22. Cetkovice 46 7 0 39 152 : 555 21
23. Šošůvka/Vysočany 46 5 3 38 127 : 526 18
24. Opatovice B 46 3 1 42 99 : 609 10



Sdílet článek