Výsledky 2021/2022

Přinášíme aktuální výsledky fotbalových soutěží.

Přehled utkání okresního přeboru mužů – OFS Blansko - 2021/2022
Muži - II. třída

FK-muži 2021 Kontakty družstvo mužů:

Karel Kašík - trenér - tel. 737 022 578
Aleš Manoušek – as. Trenéra - tel. 728 523 212
Jiří Němec - ved. družstva - tel. 775 170 869
jaro
kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
15. kolo Jedovnice FK Adamov 26.03. 14:00 3:0 (1:0)
16. kolo FK Adamov Černá Hora 03.04. 15:30 2:1 (1:1)
Těžký, Bobák
17. kolo FK Adamov Olomučany 10.04. 15:30 3:0 (1:0)
Bobák, Němec R., Těžký
18. kolo Olešnice FK Adamov 17.04. 16:00 4:1 (4:1)
Bobák
19. kolo FK Adamov Drnovice 24.04. 16:00 3:0 (1:0)
R. Němec 2, Bobák
20. kolo Bořitov FK Adamov 01.05. 16:30 2:1 (0:0)
Zlámal
21. kolo FK Adamov Letovice 08.05. 16:30 2:0 (2:0)
Těžký, Těšík
22. kolo Knínice FK Adamov 15.05. 16:30 0:0 (0:0)
23. kolo FK Adamov Rudice 22.05. 17:00
24. kolo Doubravice FK Adamov 29.05. 16:30
25. kolo FK Adamov Kunštát B 05.06. 17:00
26. kolo Skalice FK Adamov 12.06. 17:00
podzim
kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
2. kolo FK Adamov Jedovnice 08.08. 17:30 0:0
3. kolo Černá Hora FK Adamov 15.08. 17:30 2:1 (1:0)
Bobák
4. kolo Olomučany FK Adamov 22.08. 17:00 2:1 (0:0)
Kovář
5. kolo FK Adamov Olešnice 29.08. 17:00 0:6 (0:1)
6. kolo Drnovice FK Adamov 04.09. 14:00 3:0 kontumačně
7. kolo FK Adamov Bořitov 12.09. 16:30 2:1 (2:0)
Kovář, Přikryl
8. kolo Letovice FK Adamov 19.09. 13:45 3:0 (1:0)
9. kolo FK Adamov Knínice 26.09. 16:00 0:2 (0:1)
14. kolo FK Adamov V. Opatovice 28.09. 16:00 3:1 (3:0)
R. Němec 2, Bobák
10. kolo Rudice FK Adamov 02.10. 10:15 6:0 (2:0)
11. kolo FK Adamov Doubravice 10.10. 15:30 1:1 (0:1)
Flachs D.
12. kolo Kunštát B FK Adamov 17.10. 12:30 4:0 (1:0)
13. kolo FK Adamov Skalice 24.10. 15:00 1:1 (1:0)
Přikryl
1. kolo V. Opatovice FK Adamov 30.10. 14:00 1:0 (0:0)

Tabulka po podzimní části soutěžního ročníku 2021/2022
okresního přeboru mužů:

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Drnovice 14 11 1 2 50 : 21 34
2. Rudice 14 11 1 2 37 : 12 34
3. Kunštát B 14 9 2 3 40 : 20 29
4. Jedovnice 14 8 3 3 38 : 20 27
5. Olešnice 14 8 2 4 36 : 25 26
6. Černá Hora 14 6 3 5 32 : 31 21
7. Doubravice 14 5 3 6 35 : 37 18
8. Letovice 14 6 0 8 37 : 44 18
9. Knínice 14 5 2 7 29 : 35 17
10. Bořitov 14 5 1 8 41 : 31 16
11. Skalice 14 4 3 7 23 : 34 15
12. FK Adamov 14 2 3 9 9 : 33 9
13. Olomučany 14 2 2 10 13 : 44 8
14. V. Opatovice 14 2 2 10 22 : 55 8

Přehled utkání okresního přeboru ml. dorostu – OFS Blansko - 2021/2022
Ml. dorost - II. třída

Kontakty družstvo ml. dorostu:

Ml dorost

Petr Cinkl - trenér
Jaroslav Buchta – as. trenéra
Jiří Skoumal - ved. družstva - tel. 739 406 055

jaro
Kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
12. FK Adamov Černá Hora 06.04. 17:00 1:1 (0:0)
Synek
14. Jedovnice FK Adamov 17.04. 13:00 2:1 (0:0)
Cinkl
15. FK Adamov Šoš.-Vys./Sl. 24.04. 12:30 8:0 (3:0)
Brom 3, Polzer 2, Cinkl, Synek, Krátký
16. Ochoz FK Adamov 30.04. 14:00 2:0 (1:0)
22. V. Opatovice FK Adamov 08.05. 10.00 4:4 (2:2)
Skoumal Jan, Cinkl, Krátký, Kleveta
18. Čebín/Drásov FK Adamov 14.05. 10:00 1:3 (0:0)
Skoumal Jan, Cinkl, Polzer
21. FK Adamov RDR "D" 05.06. 13:30
podzim
Kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
3. FK Adamov Jedovnice 29.08. 14:00 1:5 (1:1)
Janoušek
4. Šoš./Vys./Sl. FK Adamov 05.09. 10:15 1:4 (1:2)
Krátký 2, Kleveta, Sedláček
5. FK Adamov Ochoz 12.09. 13:30 1:1 (1:1)
Sloumal Jáchym
7. FK Adamov Čebín/Drásov 26.09. 12:30 3:0 (2:0)
Krátký, Cinkl, Brom
8. Žijeme hrou FK Adamov 03.10. 10:00 soupeř odstoupil ze soutěže
9. FK Adamov Svit./Žij.hrou 10.10. 12:00 1:0 (0:0)
branka: vlastní
10. RDR "B" FK Adamov 13.10. 16:30 2:4 (0:2)
Skoumal Jan 3, Kleveta
11. FK Adamov V. Opatovice 29.10 14:00 7:2 (3:0)
Skoumal Jan 2, Cinkl 2, Pečínka, Krátký, Bavlnka
1. Černá Hora FK Adamov 31.10. 13:30 0:3 (0:0)
Sedláček, Cinkl, Skoumal Jan

Tabulka po podzimní části soutěžního ročníku 2021/2022
okresního přeboru ml. dorostu:

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Jedovnice 8 7 0 1 53 : 11 21
2. FK Adamov 8 6 1 1 24 : 11 19
3. Ochoz 8 5 2 1 24 : 15 17
4. Čebín/Drásov 8 4 1 3 24 : 12 13
5. V. Opatovice 8 3 2 3 29 : 32 11
6. RDR akademie 8 2 2 4 16 : 33 8
7. Černá Hora 8 2 1 5 15 : 19 7
8. Šoš./Vysoč./Sl. 8 2 0 6 13 : 33 6
9. Svit./Ž. hrou 8 0 1 7 9 : 41 1