VÝSTAVA: OBRÁZKY PRO RADOST MARTY ZVĚŘINOVÉ

Srdečně vás zveme na výstavu prací paní Marty Zvěřinové pořádané u příležitosti jejích nedožitých 91. narozenin ve dnech 29. 7. - 6. 8. 2021 v salonku MKS Adamov na Ptačině. Výstava je pro vás přístupná v pracovních dnech a v neděli v době od 14:00 do 17:00 hodin. Vernisáž výstavy se koná 29. 7. v 18:00 hodin.

Také mezi svými „poklady“ najdete kamínek, obrázek či blahopřání označené monogramem Z.M.? Pak ho jistě zdobí nějaká kytice, květinka, víla, vodník, čertík nebo jiná pohádková bytost.Ty totiž paní Marta Zvěřinová kreslila a malovala nejraději...
Většinou k nim připsala verš nebo zamyšlení, přidala milý pozdrav, vzpomínku či blahopřání a poslala je přátelům a známým k jejich narozeninám, svátku nebo jen tak, pro radost.
V roce 2020 jsme si připomněli nedožité 90. narozeniny paní Marty Zveřinové. Doba nám nedovolila uspořádat plánované setkání ani výstavu, a tak doufáme, že letos se přesně v den jejího narození (29. 7.) setkáme a společně s dcerou Leou na paní Martu Zvěřinovou zavzpomínáme.

  • VÝSTAVA: OBRÁZKY PRO RADOST MARTY ZVĚŘINOVÉ
  • VÝSTAVA: OBRÁZKY PRO RADOST MARTY ZVĚŘINOVÉ


Sdílet článek