ZÁJEZD DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ GYOR

Květen a prosinec jsou měsíce, kdy se vydáváme do termálních lázní Győr. Letos je zájezd plánován na 25. května 2024. Opět záleží jen na vás, zda v lázních pobudete celý den, nebo jestli se vydáte na nákupy či kávičku do centra tohoto města. Cena zájezdu: 700 Kč / zahrnuje příspěvek na dopravu + vstupné. Podmínkou pro realizaci zájezdu je min. 40 zájemců.

Zbrusu nový vodní park se návštěvníkům otevřel v červnu 2023. Jeho dominantou bude největší sodovkovač na světě. 32 metrů vysoká tobogánová věž ve tvaru sifonu odkazuje na vynálezce sodovkače Ányose Jedlika, který v Győru zemřel.

Rekonstrukce si kladla vysoké cíle. Areál se zvětšil ze 7000 m2 na 11 000 m2 a mezi atrakcemi přibude dvoupatrové dětské království. Obnovy se dočkal také design saunového světa a bazénů. Do budoucna pak plánuje vedení také stavbu největšího letního kina v Maďarsku.

Termální voda vyvěrá z hloubky až 2000 metrů a má teplotu je 67˚C. Léčivá voda se využívá na léčení onemocnění kostí a svalů, dýchacích orgánů a ženských chorob. Nové lázeňské středisko bylo otevřeno v roce 2004 a ročně ho navštíví několik tisíc turistů.

  • ZÁJEZD DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ GYOR
  • ZÁJEZD DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ GYOR
  • ZÁJEZD DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ GYOR
  • ZÁJEZD DO TERMÁLNÍCH LÁZNÍ GYOR