ZÁJEZD: VÝSTAVA FLORA OLOMOUC

Také v letošním roce se vypravíme na jarní etapu výstavy Flora Olomouc. Bude to hned v první den jejího konání, tj. 25. dubna 2019. Přihlášky: do 8. 4. 2019

Čtyřicátý ročník mezinárodní květinové výstavy Flora Olomouc, nese název Strom života. Hlavní květinová expozice v pavilonu A zavede návštěvníky do říše snů a fantazie, ve které se prolne krása květin se sklářským uměním. Třpyt a lesk dodá celé expozici křišťálové sklo z firmy Preciosa.
To vše z návrhu přední české floristky Kláry Franz Vavříkové.

Připravená je rovněž mezinárodní floristická soutěž V4, která je pořádána ve spolupráci se Svazem květinářů a floristů ČR. Soutěže se zúčastní 9 floristů a utkají se ve třech soutěžních kategoriích. Soutěž startuje již ve středu 24. dubna a poslední soutěžní kategorie - vázání kytice proběhne veřejně na pódiu v pavilonu A ve čtvrtek 25. dubna.

V pavilonech G a H

se návštěvníci mohou těšit na výstavu bonsají, která proběhne ve spolupráci s Českou bonsajovou asociací. V rámci které budou pro návštěvníky připraveny komentované prohlídky, fotokoutek, ukázky tvarování bonsají, přednášky a poradenství.

Každodenní doprovodný program přinese zábavu a rozmanité zážitky dětem i dospělým. Návštěvníci se mohou těšit i na bohatý odborný doprovodný program s přednáškami a poradnou.

Hortifarm
Veletrh zahradní mechanizace

Jarní zahradnické trhy
Výstavu doplní vyhledávané jarní zahradnické trhy s pestrou nabídkou květin, rostlinného materiálu, zahradnických pomůcek a hobby potřeb.

  • ZÁJEZD: VÝSTAVA FLORA OLOMOUC
  • ZÁJEZD: VÝSTAVA FLORA OLOMOUC


Sdílet článek